Özel Parça Üretimi

0
93

Firmaların özel parça maliyeti konusunda son derece tutumlu ve dikkatli olduğunun bilinciyle, özel parça üretim alanında uzman ve deneyimli personellerimizle sürekli parça üretimi hizmet veriyoruz.

Son teknoloji dijital makinalarımızla sanayi sektöründe paslanmaz, pirinç, metal, titanyum, mühendislik plastiği ve tel erozyon EDM hammaddeleri ile isteğe bağlı özel üretim yapmaya ihtiyacı olan tüm özel parça malzemeleri için son teknoloji ile üretim yapıyoruz.

İşletmenizde özel tasarım gerektiren makine, mekanizma, otomasyon ve ortaklaştırma gibi özel proseslerinizde anahtar teslim çözümler sunabiliyoruz.

Hızlı prototipleme, bu alanda tasarımcıların ihtiyacına cevap vermektedir. Prototip üretiminin amacı imalat öncesi, tasarımın doğruluğunun, estetikliğinin ve işlevsel yönden yeterliliğinin değerlendirilmesi, tasarlanan modelin üretilebilirliği, montaj edilebilme ve sökülebilme olanaklarının değerlendirilebilmesidir. Kısa sürede üretim sayesinde otomotiv, havacılık, tıp ve ilaç sanayi gibi çok geniş bir kullanım alanına hizmet etmektedir.

Son yıllarda prototip ürünler, özellikle medikal, elektronik ve otomasyon sistemlerinde direkt parça olarak kullanılmaktadır. Bu durumda bu yöntem, az sayıda üretim için, seri üretime göre daha ekonomik olduğundan tercih edilebilmektedir.

Tasarımcılar 3D modellerin kısa bir süre içinde prototiplerini imal edebilmek için hızlı prototip cihazlarını kullanırlar. Bu cihazlar alışılmış imalat yöntemlerinde olduğu gibi dolu malzemeden talaş kaldırarak değil, sıfırdan katman oluşturarak ve katmanları üst üste ekleyerek prototip üretirler.